Ciągniki Deutz-Fahr - miara Twojego sukcesu

Mierz wysoko z ciągnikami Deutz-Fahr

Dzięki Twoim decyzjom i ciężkiej pracy rodzi się sukces. Maszyny, których używasz, są zarówno częścią, jak i miarą Twojego sukcesu.

To właśnie ciągniki pokazują, jakim rolnikiem jesteś i co jest dla Ciebie ważne. To one sprawiają, że inni biorą z Ciebie przykład. Stworzyliśmy więc efektywne i efektowne ciągniki Deutz-Fahr w taki sposób, żeby pomogły ci w realizacji Twojej indywidualnej strategii, by stały się Twoją wizytówką i rozwijały Twoje gospodarstwo.

Zapytaj o ciągnik
Ciągnik Deutz-Fahr Seria 6
Ciągnik Deutz-Fahr Seria 6

Zapytaj o szczegóły

Zostaw nam dane kontaktowe w poniższym formularzu, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą i zaproponują indywidualną ofertę. Odpowiedzą również na Twoje pytania.

Wypełnij poprawnie to pole
Wypełnij poprawnie to pole
Wypełnij poprawnie to pole
Wypełnij poprawnie to pole

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez SAME DEUTZ-FAHR Italia S.p.A. – czytaj więcej.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych osobowych, tj. SAME DEUTZ‑FAHR Italia S.p.A. z siedzibą przy Viale Francesco Cassani, 14 - 24047 Treviglio (BG) – Włochy na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) i tylko w celu zarządzania Państwa prośbą dotyczącą kontaktu oraz w celu dostarczenia Państwu żądanych informacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Brak zgody uniemożliwi nam jednak realizację Państwa prośby. Dane będą przetwarzane przez Administratora wyłącznie przez czas konieczny do zrealizowania deklarowanego celu, tj. przez czas trwania kampanii marketingowej „NIE PRZEGAP OKAZJI! ŻNIWA Z NOWYM KOMBAJNEM” (o ile przepisy prawa nie stanowią inaczej). Państwa dane osobowe zostaną udostępnione partnerowi handlowemu Administratora (dealerowi marki DEUTZ‑FAHR w Polsce), właściwemu ze względu na treść zgłoszonego przez Państwa żądania kontaktu. Informacja o dealerach dostępna jest pod linkiem: https://www.deutz-fahr.com/pl-pl/znajdz-dealera.

Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym poprzez profilowanie. W każdym czasie mogą Państwo wycofać zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Mają Państwo prawo do uzyskania potwierdzenia występowania bądź braku Państwa danych. Ponadto przysługuje Państwu prawo do uzyskania informacji na temat źródła i celu oraz sposobu przetwarzania danych, prawo do ich aktualizacji, sprostowania i uzupełnienia, a także do usunięcia danych przetwarzanych niezgodnie z prawem, co do przetwarzania których zgoda została wycofana lub jeśli dane te nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane. W celu skorzystania z przysługujących uprawnień mogą Państwo zwrócić się do administratora danych, kontaktując się z SAME DEUTZ‑FAHR Italia S.p.A. z siedzibą przy Viale Francesco Cassani, 14 - 24047 Treviglio (BG) – Włochy bądź wysyłając wiadomość e-mail na adres: privacy@sdfgroup.com. W razie uznania, że Państwa dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, mają Państwo prawo do wystąpienia ze skargą do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce albo do organu wiodącego, tj. Garante per la protezione dei dati personali we Włoszech.

Zaznaczenie tego pola jest obowiązkowe
Zaznaczenie tego pola jest obowiązkowe
Zaznaczenie tego pola jest obowiązkowe

* - pola obowiązkowe

Seria 6

Optymalne połączenie najnowszych rozwiązań


Ciągniki DEUTZ-FAHR Serii 6 to optymalne połączenie najnowszych rozwiązań na miarę Twoich potrzeb. Dajemy ci możliwość wybrania najlepszych kombinacji rozwiązań i wyposażenia własnego, niepowtarzalnego ciągnika. Seria 6 to 10 modeli o mocy od 156 do 226 KM, trzy rozstawy osi, trzy wersje napędu, różne rodzaje kabin i szereg dodatkowych opcji wyposażenia, które możesz dobrać do własnych indywidualnych potrzeb.

Zapytaj o ciągnik
  • Ciągnik Deutz-Fahr Seria 6
  • Ciągnik Deutz-Fahr Seria 6
Potrzebujesz więcej?

Seria 6 TTV

Najlepsi gracze na każdym polu


Niezawodna i komfortowa seria ciągników Deutz Fahr dla mierzących wyżej. Maszyny z tej serii wyposażone są w sprawdzone silniki Deutz TCD 6.1 Stage V. Ich moc maksymalna to nawet 230 KM. Traktory serii 6 TTV posiadają najnowszą przekładnię TTV, która zapewnia płynność jazdy oraz znacznie poprawia wydajność. Po raz pierwszy ciągniki z tej serii o mocy powyżej 200 KM można prowadzić z prędkością nawet 60 km/h.

Zapytaj o ciągnik
  • Ciągnik Deutz-Fahr Seria 6
  • Ciągnik Deutz-Fahr Seria 6
Dokładamy jeszcze więcej mocy!

Seria 7 TTV

Lider w swojej klasie


Silne, wydajne i niezawodne. Takie są ciągniki DEUTZ-FAHR Serii 7 TTV. To liderzy w swojej klasie. Na miarę Twojego sukcesu. Pod maską kryją silnik Deutz TCD 6.1 Stage V o maksymalnej mocy 247 KM. Dzięki swoim parametrom ciągniki z Serii 7 TTV są liderami w swojej klasie. A specjalna limitowana edycja modelu ciągnika o nazwie Warrior przeznaczona do najtrudniejszych prac na polu i na drodze zrobi ogromne wrażenie i pozwoli wyróżnić się z tłumu!

Zapytaj o ciągnik
  • Ciągnik Deutz-Fahr Seria 7 TTV
  • Ciągnik Deutz-Fahr Seria 7 TTV
Potrzebne ci turbodoładowanie?

Seria 8 TTV

Gotowy do działania


Ciągniki dla mierzących najwyżej! Najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że ciągniki DEUTZ-FAHR Serii 8 TTV, w pełni wykorzystują potencjał podwójnie turbodoładowanego silnika, który generuje moc 287 KM. To maszyny wydajne i efektywne, które pozwalają oszczędzić koszty i czas. Mogą pochwalić się skrzynią o prędkości 40 km/h SuperECO, przednim WOM o dwóch prędkościach oraz zwinnością na polu i w transporcie.

Zapytaj o ciągnik
  • Ciągnik Deutz-Fahr Seria 8 TTV
  • Ciągnik Deutz-Fahr Seria 8 TTV

Limitowana wersja Deutz-Fahr Warrior

Dla indywidualistów


Nasz Warrior robi wrażenie. Imponujący design, jeszcze większy komfort w kabinie, specjalny zestaw oświetleniowy Warrior LED, wykończenia ze stali nierdzewnej, układ automatycznie sterowanej klimatyzacji oraz wiele więcej. Sprawdź limitowane modele w Seriach 6, 6 TTV, 7 TTV i 8 TTV.

Zapytaj o ciągnik
Ciągnik Deutz-Fahr Warrior

Najlepsze i niezawodne rozwiązania dla ciebie.Made in germany.

Gwarancja precyzji i wydajności

W najnowocześniejszym w Europie zakładzie produkcji ciągników, uruchomionym w Lauingen w Niemczech, projektujemy precyzyjne i wydajne ciągniki, które są odpowiedzią na wyzwania nowoczesnego rolnictwa. To maszyny zdolne do bezkompromisowej pracy w najtrudniejszych i najbardziej zróżnicowanych warunkach.

Niezawodna i sprawdzona technologia

Tworzone przez nas modele ciągników rolniczych mają być bezdyskusyjnymi liderami w swojej klasie. Zapewnia to najnowocześniejsza, sprawdzona i niezawodna technologia – najwyższej jakości podzespoły, innowacyjne rozwiązania mechatroniczne i najnowsza przekładnia TTV. Dzięki nim traktory Deutz-Fahr mogą pochwalić się niezwykłą efektywnością.

Ciągniki dostępne
od teraz


Zapytaj o ciągnik